Zobrazit web ihned

Pošta partner

Další poštovna v naší prodejně

  1. dubna 2016 jsme spustili provoz další poštovny, tentokrát v Albrechtičkách na Novojičínsku.

 

Jednota Hodonín provozuje první poštovnu

Od začátku roku spustila první poštovnu ve své prodejně COOP v Bohuslavicích Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně. Přistoupila k projektu Partner České pošty a zařadila tuto službu od letošního roku do konceptu svého podnikání. Již první dny provozu ukazují, že tuto službu pracovnice „za poštovní přepážkou“ v prodejně COOP zvládá s přehledem.

„Získáváme první zkušenosti s vyladěním technického řešení s tím, aby se práce poštovního provozu dobře sladila s prací naší prodejny COOP, aby si pracovníci i občané na poskytování nové služby zvykli. Naší ambicí je provozovat širokou síť našich prodejen se zakomponovanou poštovnou na profesionální úrovni a pomoci tím v řešení této otázky v obcích, kde provozujeme své prodejny a Česká pošta hodlá poštovní přepážku v obci uzavřít.  Jsme svým podnikáním spojeni s obyvateli obcí, záleží nám na jejich spokojenosti a snažíme se reagovat na opatření státu a České pošty adekvátním způsobem,“ sdělil ředitel družstva Ing. František Vaculovič.

Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně začala na projektu Partner úzce spolupracovat se zástupci České Pošty v závěru loňského roku. V současné době, kromě již zmíněné poštovny v Bohuslavicích, má podepsanou smlouvu ve své novojičínské divizi na poštovnu v prodejně COOP v Albrechtičkách a připravuje se technicky a smluvně na provozování Partnera České Pošty v dalších obcích v obou divizích družstva.

„Spojujeme otevírání poštoven s celkovým remodelingem prodejny a tím i vytvořením důstojného prostředí pro naše zákazníky a klienty. Znatelně širší otevírací doba prodejen COOP než otevírací doba původních poštovních přepážek České pošty a dobrá odborná úroveň pracovníků je prvním předpokladem k tomu, aby došlo k lepší dostupnosti poštovních služeb pro občany. Přijďte se podívat.“

Ing. Petr Jankanič

náměstek pro marketing a ICT

 

Pošta Partner Bohuslavice

Pošta Partner Albrechtičky

SLUŽBY POSKYTOVANÉ POŠTOU PARTNER

ZÁSILKY

Výdej vnitrostátních a mezinárodních zásilek, vplacení doplatného, dobírky, cla
Příjem vnitrostátních a mezinárodních listovních a balíkových zásilek a zásilek EMS

 

PENĚŽNÍ SLUŽBY

Příjem poštovních poukázek
Příjem platebních dokladů SIPO
Výplata poštovních poukázek
Výplata důchodů

 

BANKOVNÍ SLUŽBY

Operace platební kartou ČSOB (vklady, výplaty, příkazy)
Bezhotovostní úhrada
Příkaz k úhradě
Složenky
Výplatní poukázky ČSOB

 

PRODEJ

Ceniny
Kolky
Zboží - poštovní